Люби природу не як символ Душі своєї, Люби природу не для себе, Люби для неї.
(М. Рильський)
Взаємодія з громадськістю та ЗМІ
|
Новини
Відбулося засідання робочої групи по впорядкуванню діяльності Національного парку «Джарилгацький»
Держуправлінням було організовано проведення засідання робочої групи у форматі «круглого столу» під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Михайла Мельника.
Метою засідання було:вирішення питання щодо впорядкування діяльності і функціонування Національного парку «Джарилгацький» Участь у засіданні взяли Директор департаменту екологічного контролю природних ресурсів України Державної екологічної інспекції України Володимир Лазарєв, начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області Петро Попович, начальник Державної екологічної інспекції Північно-Західного регіону Чорного моря Сергій Лихачов, представники відповідних територіальних служб, громадськості Скадовщини.
«Одним із самих важливих питань, яке на сьогоднішній день потребує уваги - це встановлення меж в натурі на території парку і обговорення його діяльності з громадськістю», - сказав Михайло Мельник.
Він зазначив, що по-перше потрібно упорядкувати роботу Національного парку, адже він повинен працювати у правовому полі.
За його словами, після того, як буде розроблена концепція проекту, його буде винесено на обговорення членам робочої групи, які в свою чергу внесуть пропозиції і корективи.
Представники адміністрації парку повідомили, що проект організації території з поточного року почне розроблятися, але необхідно провести тендер, щоб визначити виконавця. У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Держуправління, обов'язкове
|
Новини
|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | | | | |
Дата: 05-07-2013
"Чистий четвер"
детальніше>>>
Дата: 25-06-2013
22 червня в Україні - День скорботи і пам'яті жертв війни
детальніше>>>
Опитування.
Ви можете аргументувати Вашу думку або надати власні пропозиції на форумі Управління.
Чи здійснюється просвітницька діяльність з питань охорони довкілля у Вашій установі ?
Так
|
117(51.3%) |
Ні
|
111(48.7%) |
|