Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

Головна

Керівництво

Дипломная работа Харьков

НПП "Нижньодніпровський"

Структура Департаменту

Штатний розпис Департаменту

Положення про Департамент

Історична довідка

Розпорядок роботи установи

Накази Департаменту

Вакансії Департаменту

Звернення громадян

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Заповідна справа та екомережа

Поводження з відходами

Стан довкілля

Стратегія розвитку 2020

Про очищення влади

Законодавство

Протидія корупції  

Календар новин
<< Aug 2016 >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Дата: 15-08-2016

За добу пожежно-рятувальні підрозділи 39 разів ліквідовували пожежі в екосистемах
детальніше>>>

Дата: 15-08-2016

Щодо заборони змін цільового призначення та меж земельних ділянок природоохоронної сфери
детальніше>>>

 
 

Новини

До відома рибалок – любителів!

02 липня 2016 року на офіційному сайті Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області (далі – Херсонрибоохорона) до відома рибалок-любителів опубліковано повідомлення, яким інформується про те, що відповідно до наказу від 24 червня 2016 року № 42 «Про внесення змін до наказу Херсонрибоохорони від 12 червня 2014 № 64 «Про визначення рибогосподарських водойм (їх ділянок) для здійснення любительського і спортивного рибальства в зоні контролю Херсонрибоохорони на умовах загального використання» (далі – Наказ) з Переліку рибогосподарських водойм (їх ділянок), визначених для любительського і спортивного рибальства на умовах загального використання (безоплатного рибальства) в зоні контролю Херсонрибоохорони (далі – Перелік) були виключені акваторії водойм, що увійшли до заповідної зони національного природного парку «Нижньодніпровський» (далі – Парк).

Відповідно до Положення про національний природний парк «Нижньодніпровський», затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18 січня 2016 року № 19 «Про затвердження Положення про національний природний парк «Нижньодніпровський», на території Парку відповідно до природоохоронного законодавства виділяються такі зони:
   заповідна; 
   регульованої рекреації; 
   стаціонарної рекреації;
   господарська.

На території заповідної зони забороняється будь-яка господарська та інша діяльність, що суперечить цільовому призначенню цієї зони або порушує природний розвиток процесів та явищ і створює загрозу шкідливого впливу на її природні комплекси та об’єкти, а саме (окрім іншого) рибальство. 

У зоні регульованої рекреації забороняється промислове рибальство. Дозволяється любительське рибальство на спеціально відведених ділянках відповідно до вимог Правил любительського і спортивного рибальства та норм діючого законодавства. 

Зона стаціонарної рекреації – призначена для розміщення готелів, мотелів, кемпінгів, туристичних таборів інших об’єктів обслуговування відвідувачів Парку. 

Господарська зона включає території традиційного землекористування, лісокористування, водокористування, місць поселення, рекреації та інших видів господарської діяльності. 

З дванадцяти наведених у повідомлені водойм лише акваторії двох річок (Старий Дніпро, Солониха-частково) та чотирьох озер (Волокнове-частково, Дніпрове, Мілке, Н. Солонецьке-частково) входять у заповідну зону Парку. Решта входить у зону регульованої рекреації, або у господарську зону Парку. Хоча, про те, що інформація про орієнтовні межі національного природного парку «Нижньодніпровський» знаходиться на офіційному сайті Департаменту, у розділі «НПП «Нижньодніпровський», підрозділ «Картосхема орієнтовних меж національного природного парку «Нижньодніпровський» Херсонрибоохорону було повідомлено листом від 22 квітня 2016 року № 1615-01-10/0/16/013.2.2-1412. 

Слід зазначити, відповідно до ст. 12 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» управління національними природними парками здійснюється їх спеціальними адміністраціями. 

Адміністрацію очолює директор, який несе персональну відповідальність за виконання покладених на Парк завдань, в тому числі за організацією та проведення природоохоронних заходів, науково-дослідних, господарських та інших робіт. 

Тож, вважаємо, що перелік рибогосподарських водойм (їх ділянок), визначених для любительського і спортивного рибальства на умовах загального використання (безоплатного рибальства) в зоні контролю Херсонрибоохорони доцільно узгодити з адміністрацією Парку. 

Разом з тим, листом від 06 липня 2016 року № 01-10-2109/0/16/013.2.2 Департамент звернувся до голови Державного агентства рибного господарства України з проханням врегулювати порушене питання.
У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове
Обговорити на форумі
07-07-2016