Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

Головна

Керівництво

Дипломная работа Харьков

НПП "Нижньодніпровський"

Структура Департаменту

Штатний розпис Департаменту

Положення про Департамент

Історична довідка

Розпорядок роботи установи

Накази Департаменту

Вакансії Департаменту

Звернення громадян

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Заповідна справа та екомережа

Поводження з відходами

Стан довкілля

Стратегія розвитку 2020

Про очищення влади

Законодавство

Протидія корупції  

Календар новин
<< Aug 2016 >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Дата: 15-08-2016

За добу пожежно-рятувальні підрозділи 39 разів ліквідовували пожежі в екосистемах
детальніше>>>

Дата: 15-08-2016

Щодо заборони змін цільового призначення та меж земельних ділянок природоохоронної сфери
детальніше>>>

 
 

Новини

УКРАЇНА СПІЛЬНО ІЗ МІЖНАРОДНИМИ ПАРТНЕРАМИ РОЗРОБЛЯТИМЕ СТРАТЕГІЮ ПО ЗАХИСТУ ОЗОНОВОГО ШАРУ

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак та Директор Представництва ПРООН в Україні Янтомас Химстра підписали Меморандум про взаєморозуміння між Мінприроди та Програмою розвитку ООН з питань реалізації проекту «Початкова реалізація прискореного вилучення з обігу гідрохлорфторвуглеців регіоні країн з перехідною економікою». 

Результатом такої співпраці має стати затвердження офіційної стратегії та плану дій виведення з обігу гідрохлорфторвуглеців, а також продовження доопрацювання законопроекту «Про охорону озонового шару». 

«Реалізація в Україні даного проекту дасть можливість створити основу для виведення озоноруйнівних речовин з виробництва та виконати взяті на себе міжнародні зобов’язання», - зазначив Остап Семерак. 

Крім того, проектом передбачається створення Пілотного навчально-виробничого центру комунікації на базі Державної екологічної Академії післядипломної освіти та управління. 

Варто відзначити, що в рамках проекту підприємствам, які сьогодні в своєму виробництві використовують озоноруйнівні речовини, буде надана допомога спрямована на модернізацію виробництва. 

Нагадаємо, що Україна ще в 1988 році підписала та ратифікувала Монреальський протокол про речовини, що руйнують озоновий шар. Таким кроком Україна підтвердила свої наміри вжити необхідних заходів до збереження озонового шару шляхом припинення виробництва та використання озоноруйнівних речовин. 

Підписання Меморандуму між Мінприроди та Програмою розвитку ООН Україна посилить інтеграцію принципів Віденської конвенції та зобов'язань за Монреальським протоколом у державну політику України. 

Реалізація даного проекту, який націлений на прийняття комплексної стратегії вилучення з обігу гідрохлорфторвуглеців в нашій країні, дасть можливість перейти на нові технології та отримати технічну допомогу з інвестиційним компонентом в сервісному секторі обслуговування холодильної техніки.
У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове
Обговорити на форумі
12-07-2016