Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

 
 
 

Календар новин

<< May 2018 >>
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Дата: 21-05-2018

Міжнародний день біорізноманіття
детальніше>>>

Дата: 21-05-2018

Результати конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б»
детальніше>>>

 
   

Новини

Вдячність співробітникам водної поліції та екологічній інспекції у Херсонській області

  Вдячність співробітникам водної поліції та екологічній інспекції у Херсонській області за ефективність боротьби з браконьєрством на воді.

  У рамках операції «Нерест» співробітники водної поліції на території Чорноморського біосферного заповідника виявили браконьєрські сітки та ятеря з живою рибою та іншими цінними представниками фауни. Поліцейські встановлюють власників вилученого майна для притягнення їх до відповідальності.

  2 травня, під час рейду по Тендрівській косі на Херсонщині поліцейські виявили та вилучили знаряддя браконьєрського промислу - 56 креветкових ятерів та понад кілометр рибальських сіток. На цей час власники вилученого майна встановлюються для подальшого притягнення до відповідальності. Також поліцейськими встановлено, що на момент рейду охорона водних ресурсів заповідної зони не здійснювалась.У сітки зловмисників потрапили 450 скатів, понад півтори тони креветок, 200 бичків, 100 крабів, 48 калканів, дві білуги та осетер. Частина виловлених видів внесені до Червоної книги України.

  Правоохоронці звільнили та випустили у море всі водні живі ресурси. Відтак водна поліція запобігла завданню збитків екофонду країни на суму понад 7,5 мільйонів гривень.

  Під час здійснення державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства в частині охорони та використання водних живих ресурсів у квітні поточного року на березі Болгарської затоки Каховського водосховища Великолепетиського району що на Херсонщині державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Херсонській області спільно з співробітниками відділу поліції в порту м. Херсон виявлено громадянина з мисиновою сіткою та водними біоресурсами, які знаходилися в автомобілі порушника.

 

  За відсутності дозвільних документів на ведення промислу громадянином виловлено 174 карасів сріблястих (молоді), 80 штук тарані (плітки), що є порушенням пункту 3.15 «Правил любительського та спортивного рибальства».
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1209 розмір відшкодування шкоди, заподіяної державі внаслідок незаконного добування біоресурсів склала–9 тис. 758 грн.

 

  Цього ж дня результатом спільного рейду державних інспекторів з правоохоронцями став ще один браконьєр, який встиг незаконно виловити карасів, тарані, лящів та сазану. Розмір шкоди заподіяної державі розраховується у відповідності до чинного законодавства.

  Відносно браконьєрів складено два протоколи про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена частиною 4 статті 85 КУпАП «Порушення правил використання об'єктів тваринного світу», знаряддя незаконного добування природних ресурсіввилучені.

  Для визначення ступеню вини та встановлення порушникам міри відповідальності державними інспекторами з охорони довкілля направлено матеріали до Великолепетиського районного суду Херсонської області.

  Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації висловлює велику вдячність співробітникам водної поліції та екологічній інспекції у Херсонській області. Так тримати!!!У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове

05-05-2018