Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

 
 
 

Календар новин

<< Feb 2018 >>
MoTuWeThFrSaSu
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    

Дата: 25-05-2018

До уваги громадськості!
детальніше>>>

Дата: 24-05-2018

До уваги громадськості!
детальніше>>>

 
   

Новини

Національний конкурс «Благодійна Україна»

  До уваги всім, хто реалізує благодійні проекти та акції в Україні у сферах благодійної діяльності або розширення та популяризації благодійної діяльності. 


  Проводиться Національний конкурс «Благодійна Україна» - це загальнонаціональний проект з відзначенням кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільстві. 

 ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 15 ЛЮТОГО 2018 РОКУ! 

  Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. 

  Завдання Конкурсу: 

 • популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; 
 • відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; 
 • інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності; 
 • популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності. 

      Додаткову інформацію про конкурс можна дізнатися на офіційному сайті: www.blagoukraine.org та у виконавчого директора Асоціації благодійників України Лобко Оксани (тел. 0671640411, електрона адреса: konkurs.blago@gmail.com).У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове

12-02-2018

Боротьба з браконьєрством в області триває

  9 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів робочу нараду щодо боротьби з браконьєрством у області. 


  Приводом для зустрічі стала нещодавня ситуація, коли очільник області під час риболовлі натрапив на браконьєрські сіті. Андрій Гордєєв одразу викликав водну поліцію, яка оперативно відреагувала та зафіксувала факт незаконного вилову. 

  На засіданні присутніми були представники правоохоронних органів, начальник відділення водної поліції у порту «Херсон» Максим Жарков, начальник Головного управління ДФС в області Ігор Клим, начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух, директор Департаменту екології та природних ресурсів Юрій Попутько та інші.

  На нараді обговорювали план заходів щодо протидії браконьєрству в акваторії Дніпра. Голова Херсонської облдержадміністрації зазначив, що найбільша проблема з незаконним виловом риби існує у водах Каховського водосховища, НПП «Нижньодніпровський» та на територіях від Антонівського мосту до Карантинного острову. 

  «Наша мета – розбити акваторію Дніпра на зони та закріпити за ними волонтерів і профільні органи. Вони будуть патрулювати ці ділянки, фіксувати правопорушення та вилучати браконьєрські сітки», - сказав Андрій Анатолійович. 

  Наступна зустріч щодо протидії браконьєрству призначена на вівторок 13 лютого. До цього часу Департамент екології та природних ресурсів має підготувати карти зонування акваторій Дніпра на території Херсонщини, інформацію щодо плавзасобів та екіпажів, які будуть патрулювати визначені ділянки.


У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове

12-02-2018