Гаряча лінія Мінприроди: +38(044) 206 33 02 , Гаряча лінія Департаменту тел. ( - 0552- ) 26-31-95
 

e-mail: dp-ekology@khoda.gov.ua

   

Головна

1. Все связано со всем;
2. Все должно куда-то деваться;
3. Природа знает лучше;
4. Ничто не дается даром.
(Законы Барри Коммонера)
   

Поводження з відходами

     

Про очищення влади

 

Законодавство

 

Протидія корупції

 

Стан довкілля

   

Корисні посилання

 
 

Новини

Переселення диких тварин

Дирекція Азово-Сиваського національного природного парку звернулась до Держуправління із проханням погодити матеріали на переселення 6 особин лані європейської та 8 особин оленя благородного. Тварин перевезуть для вольєрного утримання до м. Маріуполь, Донецької області (сел. Сартана).
Такі заходи не завдають шкоди збереженню та розведенню локальної популяції цих видів.
Держуправління надало погодження для переселення тварин за умови дотримання вимог статей 28,31 Закону України «Про тваринний світ», статті 33 Закону України «Про мисливське господарство та полювання».
У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове


Плани природоохоронних заходів для Херсонської області ще не затверджені

За поданням Міністерства охорони навколишнього природного середовища, 22 вересня 2010 року Кабінет Міністрів України затвердив Плани природоохоронних заходів на 2010 рік для 11 областей – Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Луганської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької та Чернігівської.
Загальна сума коштів, які будуть виділені на реалізацію затверджених планів, складає 214 млн. 744 тис. гривен.
Плани Одеської та Херсонської областей, АР Крим та м. Київ знаходяться на погодженні Міжвідомчою робочою групою у складі представників Міністерства охорони навколишнього природного середовища, Міністерства фінансів та Міністерства економіки.
15 вересня на засіданні Кабміну були затверджені плани для 9 областей (Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Донецької, Волинської, Львівської, Миколаївської, Харківської та Черкаської) та м. Севастополь.

Довідка:
Закон України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» передбачає, що використання коштів місцевих фондів охорони навколишнього природного середовища здійснюється за погодженням з Кабінетом Міністрів України. Плани природоохоронних заходів попередньо розглядаються та погоджуються Міжвідомчою робочою групою.

У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове