Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

Головна

Керівництво

Дипломная работа Харьков

НПП "Нижньодніпровський"

Структура Департаменту

Штатний розпис Департаменту

Положення про Департамент

Історична довідка

Розпорядок роботи установи

Накази Департаменту

Вакансії Департаменту

Звернення громадян

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Заповідна справа та екомережа

Поводження з відходами

Стан довкілля

Стратегія розвитку 2020

Про очищення влади

Законодавство

Протидія корупції  

Календар новин
<< Apr 2016 >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Дата: 15-04-2016

Семінар «Основні принципи імплементації директив Європейського союзу в секторі «Охорона природи».
детальніше>>>

Дата: 05-04-2016

Міністерство екології та природних ресурсів України оголошує конкурсний відбір
детальніше>>>

 
 

Останні новини

Семінар «Основні принципи імплементації директив Європейського союзу в секторі «Охорона природи».

13-15 квітня 2016 року на території національного природного парку «Олешківські піски» проходить семінар «Основні принципи імплементації директив Європейського союзу в секторі «Охорона природи».

Участь у семінарі взяли представники Департаменту заповідної справи Мінприроди, експерт та директор проекту ЄС «Підтримка України в апроксимації законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища», Департаменти екології та природних ресурсів Херсонської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Луганської, Одеської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської, облдержадміністрації, управління екології та природних ресурсів Миколаївської, Волинської, Житомирської, облдержадміністрації, науково-дослідний інститут біорізноманіття наземних та водних екосистем України, Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Нова Каховка, міська адміністрація та національний природний парк «Олешківські піски».

15 квітня 2016 року
 

Міністерство екології та природних ресурсів України оголошує конкурсний відбір

Міністерство екології та природних ресурсів України відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777, оголошує конкурсний відбір на посаду директора національного природного парку "Нижньодніпровський":
 найменування установи: національний природний парк "Нижньодніпровський";
 місце знаходження установи: 7300, м. Херсон, вул. Петренко, 18;
 основними напрямками діяльності установи є: збереження цінних природних та історико-культурних комплексів і об'єктів; створення умов для організованого туризму, відпочинку та інших видів рекреаційної діяльності в природних умовах з додержанням режиму охорони заповідних природних комплексів та об'єктів; проведення наукових досліджень природних комплексів та їх змін в умовах рекреаційного використання, розробка наукових рекомендацій з питань охорони навколишнього природного середовища та ефективного використання природних ресурсів; проведення екологічної освітньо-виховної роботи.

05 квітня 2016 року
 

Про оголошення конкурсу на посаду керівника НПП "Нижньодніпровський"

Міністерством екології та природних ресурсів України прийнято рішення про проведення конкурсного відбору на посаду керівника національного природного парку "Нижньодніпровський", про що видано наказ Мінприроди від 24 березня 2016 року № 114

(завантажити в форматi Adobe (.pdf))


29 березня 2016 року

 

Година Землі - 2016! ВИМКНИ світло 19 березня о 20:30!

Година Землі - 2016! ВИМКНИ світло 19 березня о 20:30!

WWF знову запрошує українців приєднатися до Години Землі! Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети.

У суботу, 19 березня 2016 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину землі, щоб показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році і перетворилася на всесвітню екологічну ініціативу. Відтоді кампанія об’єднала понад 7000 міст у 172 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього, де людина живе в гармонії з природою.

16 березня 2016 року.
 

Про порядок включення територій та об'єктів до переліків територій та об'єктів екологічної мережі


КАБІНЕТОМ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ЗАТВЕРДЖЕНО РОЗРОБЛЕНИЙ МІНПРИРОДИ ПОРЯДОК ВКЛЮЧЕННЯ ТЕРИТОРІЙ ТА ОБ'ЄКТІВ ДО ПЕРЕЛІКІВ ТЕРИТОРІЙ ТА ОБ'ЄКТІВ ЕКОЛОГІЧНОЇ МЕРЕЖІ

9 березня 2016 року, набув чинності Порядок включення територій та об'єктів до переліків територій та об'єктів екологічної мережі, розроблений на виконання 16 та 17 статей Закону України «Про екологічну мережу України» та затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1196. Прийняття цього документу є важливою подією у сфері формування національної екомережі - переліки міститимуть конкретну інформацію про складові структурних елементів екомережі, включаючи їх назву, місце розташування, межі та орієнтовну площу, що сприятиме ефективному управлінню і функціонуванню екомережі, визначенню правового статусу її елементів та забезпечуватиме використання земель, що входять до склад екомережі, за їх цільовим призначенням.

16 березня 2016 року
 

Привітання з 8 Березня!04 березня 2016 року
 

3 березня День дикої природи.

20 грудня 2013 року шістдесят восьмої сесією Генеральної Асамблеї ООН прийнято резолюцію, якою постановлено відзначати 3 березня День дикої природи. У резолюції з цього приводу зазначається цінність диких тварин і рослин, особливо тих, які потребують захисту.

193 члена Генеральної Асамблеї ООН в черговий раз підкреслили цінність для людства дикої природи та усіх її мешканців, прийнявши резолюцію, яка проголошує 3 березня Всесвітнім днем дикої природи.

Цей день являє собою унікальну можливість познайомитися з красою і розмаїттям форм дикої природи, а також підвищити свідомість та розуміння необхідності збереження видів дикої флори та фауни.

03 березня 2016 року
 

УВАГА! НЕРЕСТ

«Звертаюсь до кожного з нас, свідомо прийняти участь у збереженні рибних запасів в нерестовий період».

У зв’язку з наближенням періоду весняно-літньої заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України, виникає нагальна необхідність посилення державного нагляду (контролю) за дотриманням законодавства з питань збереження, відтворення та використання водних біоресурсів та консолідації зусиль з цією метою усіх заінтересованих державних органів.

Саме з цією метою щороку проводиться операція «Нерест – 2016», до якої залучаються державні органи екологічного контролю, органи рибоохорони, громадські екологічні організації та об’єднання природоохоронного спрямування, засоби масової інформації.

Нерест – особливий та надзвичайно важливий період у житті мешканців водойм, коли відбувається їх розмноження. А тому в цей час, як ніколи рибі потрібен спокій і затишок.


03 березня 2016 року