Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

 
 
 

Календар новин

<< Nov 2017 >>
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Дата: 21-02-2018

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля
детальніше>>>

Дата: 16-02-2018

Департамент екології та природних ресурсів ХОДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади
детальніше>>>

 
   

Останні новини

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

        Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології таприродних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Приватного сільськогосподарськепідприємство «Діамант» від 20 лютого 2018 року № 2018220204/279.
        
        Метою планованої діяльності є будівництво нового зрошення площею 533,19 га на орендованих землях ПСП «Діамант» в адміністративних межах Тавричанської сільської ради Каховського району Херсонської області від пересувної насосної станції на Перекопському каналі ПК83+47.
        
       Інформуємо, що згідно пункту сьомого вищевказаної статті Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

21 лютого 2018 року

 

Департамент екології та природних ресурсів ХОДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорії «Б»:

– начальник відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, організаційного та документального забезпечення;

– документи приймаються до 01 березня 2018 року включно.

Прийом документів здійснюється з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 15.45 за адресою: м. Херсон, пров. Козацький, 10.

Для отримання повної інформації з питань проведення конкурсу звертатись за тел. (0552) 26-31-95, e-mail: dp-ekology@khoda.gov.ua, www.ecology.ks.ua (розділ Вакансії), www.portal.nads.gov.ua.


16 лютого 2018 року

 

Національний конкурс «Благодійна Україна»

  До уваги всім, хто реалізує благодійні проекти та акції в Україні у сферах благодійної діяльності або розширення та популяризації благодійної діяльності. 

 
  Проводиться Національний конкурс «Благодійна Україна» - це загальнонаціональний проект з відзначенням кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільстві. 
 
ЗБІР КОНКУРСНИХ ЗАЯВОК ТРИВАЄ ДО 15 ЛЮТОГО 2018 РОКУ! 

  Мета конкурсу: розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик.


12 лютого 2018 року

 

Боротьба з браконьєрством в області триває

  9 лютого голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв провів робочу нараду щодо боротьби з браконьєрством у області. 


  Приводом для зустрічі стала нещодавня ситуація, коли очільник області під час риболовлі натрапив на браконьєрські сіті. Андрій Гордєєв одразу викликав водну поліцію, яка оперативно відреагувала та зафіксувала факт незаконного вилову. 

  На засіданні присутніми були представники правоохоронних органів, начальник відділення водної поліції у порту «Херсон» Максим Жарков, начальник Головного управління ДФС в області Ігор Клим, начальник Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Ігор Пастух, директор Департаменту екології та природних ресурсів Юрій Попутько та інші.


12 лютого 2018 року

 

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

  Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля 


 Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «ТерраТарса Україна» від 29 січня 2018 року № 201812980/85. 

 Метою зазначеної планованої діяльності є реконструкція комплексу нежитлових будівель та споруд з будівництвом складу мінеральних добрив в межах існуючого проммайданчика підприємства ТОВ «ТерраТарса Україна». 


31 січня 2018 року

 

Активізовано роботу над створенням регіонального ландшафтного парку «Гілея»

   Активізовано роботу над створенням регіонального ландшафтного парку «Гілея» 
     
    26 січня голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв взяв участь у засідання робочої групи з розгляду питань, пов’язаних зі створенням регіонального ландшафтного парку «Гілея». 
     Під час зустрічі було представлено презентаційний матеріал про доцільність створення РЛП «Гілея». 
     «Спільно з Херсонською обласною радою ми працюємо над тим, щоб зберегти наші ліси. На Херсонщині вони не ресурсні, а виконують захисну функцію для аграрного, туристичного бізнесу та для проживання на території області. Тому питання виживання лісів для всіх нас стоїть на першому місці», – зазначив очільник області Андрій Гордєєв. 
    Регіональний ландшафтний парк «Гілея» планується створити на нижньодніпровських аренах: Козачелагерській, Олешківській, Чалбаській, Збур’ївській, Івано-Рибальчанській та Кінбурській косі загальною площею 88 249,44 га. Основу парку будуть складать п’ять відокремлених ділянок: Західна (в основі Кінбурської коси та на Іванівській арені), Збур’ївська ( на Збур’ївській арені), Чалбаська (на Чалбаській арені) та Корсунська (на Козачелагерній арені).


26 січня 2018 року

 

Придбано обладнання для Херсонського обласного центру з гідрометеорології

  Придбано обладнання для Херсонського обласного центру з гідрометеорології 


  За сприянням голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва у 2017 році за рахунок обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища для лабораторії спостережень за забрудненням атмосферного повітря Херсонського обласного центру з гідрометеорології було придбано приладів на 190 тис. грн. Останнє, часткове оновлення лабораторії відбувалося 15 років тому. Обладнанню, за допомогою якого вимірюють наявність небезпечних речовин в повітрі, вже більше 30 років, тому на сьогоднішній день придбання цих приладів було вкрай необхідним. 
  Завдяки керівнику Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Юрію Попутько придбано 3 газоаналізатори ЭЛАН-СО-50, що вимірюють оксид вуглецю в повітрі (відноситься до 4 класу небезпеки). Він має вбудований акумулятор, а маса становить 1 кг, що дає можливість використовувати його не тільки в складі постів спостережень, а і автономно в різних районах міста. Неодноразова складалась критична ситуація з відбором проб повітря на вміст СО, коли за відсутності приладу, проба цієї домішки не відбиралася зовсім.


18 січня 2018 року

 

На Херсонщині розглянуто перспективи для створення нового курортного об’єкту

        На Херсонщині розглянуто перспективи для створення нового курортного об’єкту. 


        Директор департаменту екології та природних ресурсів 11 січня 2018 року прийняв участь у виїзній нараді та зустрічі з землевласниками села Круглоозерка Голопристанського району під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука. 
        На зустріч прийшли 26 землевласників, які мають земельні ділянки у зоні узбережжя села. Круглоозерка межує з селом Залізний порт, тому має перспективу розвитку, як туристичного місця для рекреації на узбережжі Чорного моря, але на сьогодні відсутня розвинена інфраструктура.12 січня 2018 року