Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

 
 
 

Календар новин

<< Aug 2017 >>
MoTuWeThFrSaSu
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Дата: 21-03-2018

ЗАКОН УКРАЇНИ
детальніше>>>

Дата: 16-03-2018

Година Землі - 2018
детальніше>>>

 
   

Останні новини

ЗАКОН УКРАЇНИ

    ЗАКОН УКРАЇНИ «Про стратегічну екологічну оцінку»

  20 березня 2018 року Верховна Рада України ухвалила закон «Про стратегічну екологічну оцінку»,імплементація якого передбачена Угодою про асоціацію з ЄС.

 Цей закон передбачає обов'язкове проведення оцінки впливу на навколишнє середовище при плануванні або ухваленні важливих державних документів у таких сферах, як енергетика, сільське, лісове і рибне господарство, поводження з відходами, використання водних ресурсів, телекомунікації, містобудування та землевпорядкування.

  Цей закон буде важливою складовою екологічної політики України, яка дозволить враховувати інтереси громадян, підприємств та споживачів, і в той же час приділяти належну увагу питанням екологічного стану.

21 березня 2018 року 

 

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

    Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «Віндкрафт Каланчак» від 14 березня 2018 року № 2018314289/487.

    Метою планованої діяльності є будівництво та експлуатація Мирненської вітроелектростанції (Мирненської ВЕС) загальною встановленою потужністю 163 МВт та 150 кВ лінії електропередачі довжиною приблизно 22 км. Генерація електроенергії здійснюватиметься за рахунок місцевого відновлювального джерела енергії – вітру, орієнтовний термін експлуатації ВЕС – 25 років. Будівництво Мирненської ВЕС планується на землях Мирненської ОТГ (Каланчацький район Херсонської області).

16 березня 2018 року 

 

Година Землі - 2018

ВИМКНИ світло 24 березня о 20:30

  WWF знову запрошує українців приєднатися до Години Землі! Ця кампанія щороку об’єднує всіх, кому небайдуже майбутнє Планети.

  У суботу, 24 березня 2016 року о 20:30 люди по всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину землі, щоб показати необхідність об'єднаних дій для збереження природи нашої Планети.

  Година Землі була започаткована Всесвітнім фондом природи WWF в Сіднеї (Австралія) у 2007 році і перетворилася на всесвітню екологічну ініціативу. Відтоді кампанія об’єднала понад 7000 міст у 187 країнах на всіх континентах у прагненні до майбутнього, де людина живе в гармонії з природою.

  Мета акції - привернути увагу до проблеми зміни клімату, а саме вимкнути світло на одну годину, щоб показати необхідність об'єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату.

16 березня 2018 року

 

Результати конкурсу на зайняття вакантної посади в Департаменті екології Херсонської ОДА

Результати конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, організаційного та документального забезпечення Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації (категорії «Б»):

    - За результатами проведеного 06 березня 2018 року конкурсу на зайняття вакантної посади начальника відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, організаційного та документального забезпечення Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації (категорія «Б») переможцем конкурсу визначено Морозову Юлію Борисівну (16.8).


13 березня 2018 року

 

ПЕРВОЦВІТ-2018

 «Громадянам бути свідомими і не губити декоративні дикоростучі рослини лише задля прихоті насолодитися їх запахом і красою. Кожен з нас повинен усвідомити, що перші весняні квіти відіграють важливу роль в житті лісу чи луки як природного комплексу, являючись їх невід’ємною частиною. Можна відновити пам’ятки мистецтва, історії, але неможливо відродити зниклі види, які „творились” десятки тисяч років. І не людиною, а природою.» 

 Щороку у весняний період триває масова торгівля ранньоквітучими видами рослин, в тому числі занесеними до Червоної книги України, які є рідкісними і перебувають під загрозою зникнення.

  Висока декоративність та ранній термін цвітіння таких видів рослин як цикламен Кузнецова, шафран Гейфелів, шафран весняний, підсніжник складчастий, шафран Кримський, білоцвіт весняний та інші призводить до того, що збут цих рослин виходить далеко за межі ареалу їх зростання. Ці об’єкти рослинного світу у значних обсягах вивозяться у великі міста України, Словаччини, Угорщини та Росії. Масове збирання ранньоквітучих видів рослин призводить до знищення популяцій їх окремих видів.


06 березня 2018 року

 

Національний природний парк «Кам’янська Січ»

Національний природний парк «Кам’янська Січ» планують створити цього року.

  Щоб запустити процес створення Національного природного парку «Кам’янська Січ» найближчим часом Департамент екології та природних ресурсів ОДА направить відповідний лист до Головного управління Держгеокадастру у Херсонській області.

 Про це стало відомо під час засідання робочої наради з розгляду питань пов'язаних зі створенням Національного природного парку «Кам'янська Січ».

  Під головуванням заступника голови ОДА Євгена Рищука та за участі представників Держгеокадастру, науковців та фахівців Департаменту екології та природних ресурсів ОДА було обговорено питання щодо включення земель до аукціону, які раніше були затверджені у межах території створення Нацпарку.

06 березня 2018 року

 

До уваги громадськості!

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю«ТерраТарса Україна»

      Керуючись статтею 8 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації інформує  про початок  громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «ТерраТарса Україна». Метою зазначеної планованої діяльності є реконструкція комплексу нежитлових будівель та споруд  з будівництвом складу мінеральних добрив в межах існуючого проммайданчика підприємства  ТОВ «ТерраТарса Україна».

      Громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).


03 березня 2018 року


 

Департамент екології та природних ресурсів ХОДА оголошує кононкурс

Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В»:

  • спеціаліста відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля;

Перелік вакантних посад в Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації станом на 1 березня 2018 року:

1.Заступник директора Департаменту - начальник управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля.
2. Начальник відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, організаційного та документального забезпечення.
3. Головний спеціаліст відділу нормування атмосферного повітря, водних ресурсів та надрокористування управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля..
4. Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля (2 вакансії)
5. Спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля
6. Головний спеціаліст відділу економіки природокористування, моніторингу та зв’язків з громадськістю управління заповідної справи, земельних ресурсів та економіки природокористування.

 Прийом документів здійснюється з понеділка по четвер з 8.00 до 17.00, в п’ятницю – з 8.00 до 15.45 за адресою: м. Херсон, пров. Козацький, 10.

 Для отримання повної інформації з питань проведення конкурсу звертатись за тел. (0552) 26-31-95, e-mail: dp-ekology@khoda.gov.ua, www.ecology.ks.ua (розділ Вакансії).

01 березня 2018 року