Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

Головна

Керівництво

Дипломная работа Харьков

Структура Департаменту

Штатний розпис Департаменту

Положення про Департамент

Історична довідка

Розпорядок роботи установи

Вакансії Департаменту

Звернення громадян

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Заповідна справа та екомережа

Оцінка впливу на довкілля

Поводження з відходами

Стан довкілля

Стратегія розвитку 2020

Про очищення влади

Законодавство

Протидія корупції

Я маю право!

Календар новин
<< Jul 2018 >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Дата: 30-08-2018

До уваги громадськості!
детальніше>>>

Дата: 28-08-2018

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність
детальніше>>>

 
 

Останні новини

До уваги громадськості!

  Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Херсонського обласного управління водних ресурсів

  Керуючись статтею 8 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації інформує  про початок  громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Херсонського обласного управління водних ресурсів. Метою планованої діяльності є будівництво системи закритих напірних трубопроводів від тимчасової насосної станції на каналі Р-4-2 Інгулецької ЗС для зрошення земель площею 138,15га, на землях ДВНЗ «Херсонський державний аграрний університет».

  Громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).
 • Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Херсонського обласного управління водних ресурсів
 • Звіт з оцінки впливу на довкілля Херсонського обласного управління водних ресурсів
  30 серпня 2018 року
   

  Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність

    Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

    Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсон» від 27 серпня 2018 року № 20188271564.

    Метою планованої діяльності є будівництво зон санітарної охорони та облаштування артезіанських свердловин №409 для забезпечення мешканців району Склотари та вул. Промислова, 24, № 20-163 по вул. 1-а Текстильна та № 20-458 по вул. Карантинний острів, 1 у м. Херсоні Херсонської області.
  • Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» від 27 серпня 2018 року № 20188271564.
  28 серпня 2018 року
   

  Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність

    Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

    Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Міське комунальне підприємство«Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» від 27 серпня 2018 року 20188271563.

    Метою планованої діяльності є реконструкція Вехньоантонівського водозабору та водоводу питної води м. Херсона (III черга), шляхом нового будівництва12-ти артезіанських свердловин на території Верхньоантонівського водозабору в межах земельних ділянок МКП «ВУВКГ м. Херсоната», їх облаштування та підключення до водопровідних та електричних мереж м. Херсона для здійснення діяльності по видобутку підземних вод та подачі води населенню.
  • Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Міське комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона» від 27 серпня 2018 року № 20188271563.
   28 серпня 2018 року

    

   До уваги громадськості!

     ПрАТ «ДМК «Таврія» надано висновок з оцінки впливу на довкілля 

     За результатами оцінки впливу на довкілля, здійсненої відповідно до статей 3, 6-7, 9 і 14* Закону України “Про оцінку впливу на довкілля”, планованої діяльності ПрАТ «ДМК «Таврія» стосовно видобування питних підземних вод родовища «Таврія» для забезпечення господарсько-питних і виробничо-технічних потреб підприємства з виготовлення коньяків та вин власного виробництва за адресою: м. Нова Каховка, просп. Дніпровський,буд. 299, а також з урахуванням усієї інформації, зауважень і пропозицій, що надійшли протягом строку громадського обговорення Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації вважає допустимим провадження вищезазначеної планованої діяльності.
   • Висновок з оцінки впливу на довкілля ПрАТ «ДМК «Таврія»

   27 серпня 2018 року
    

   Департамент екології та природних ресурсів ХОДА оголошує конкурс на зайняття вакантної посади

     Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оголошує конкурс на зайняття вакантної посади категорії «В»:

     - Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, організаційного та документального забезпечення.

     - Основні вимоги до кандидатів.

     Перелік вакантних посад в Департаменті екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації станом на 13 серпня 2018 року:

   1. Головний спеціаліст - юрисконсульт.

   2. Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, управління персоналом, організаційного та документального забезпечення.

   3. Головний спеціаліст відділу оцінки впливу на довкілля та поводження з відходами управління нормування атмосферного повітря та оцінки впливу на довкілля (2 вакансії).

   14 серпня 2018 року

    

   До уваги громадськості!

     Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК»

     Керуючись статтею 8 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації інформує  про початок  громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК». Метою планованої діяльності є Метою планованої діяльності є будівництво та експлуатація підстанції ПС 330/150/35 кВ «Аквілон», повітряної лінії електропередачі (ПЛ) 150 кВ довжиною приблизно 40 км та повітряної лінії електропередачі (ПЛ) 330 кВ довжиною приблизно 1 км. Будівництво підстанції ПС 330/150/35 кВ «Аквілон» планується в Каланчацькому районі Херсонської області на землях Мирненської об’єднаної територіальної громади. Ділянка для розміщення підстанції ПС 330/150/35 кВ «Аквілон» орієнтовною площею 10,0 га, розташована за межами населених пунктів в північній околиці села Каїрка Мирненської ОТГ. Траси повітряних ліній електропередачі пройдуть через землі Мирненської ОТГ та Чаплинської ОТГ.

     Громадське обговорення планованої діяльності після подання звіту з оцінки впливу на довкілля проводиться у формі громадських слухань та у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

     Тривалість громадського обговорення складає 25 робочих днів з моменту офіційного опублікування цього оголошення та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Так, громадське обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Приватного підприємства «ТРІЕЛ-АГРО»триватиме до 12 вересня 2018 року(включно).
   • Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК»
   • Звіт з оцінки впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «ВІНДКРАФТ КАЛАНЧАК»
    09 серпня 2018 року
     

    Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність

      Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

      Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «АТЛАС КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖИ» від 07 серпня 2018 року №: 2018871414/3424.

      Метою планованої діяльності є будівництво та експлуатація повітряної лінії електропередачі 150 кіловольт, що забезпечує передачу генерованої електроенергії сонячної електростанції.
    • Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «АТЛАС КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖИ» від 07 серпня 2018 року №: 2018871414/3424.
    08 серпня 2018 року

     

    Інформація щодо причин неприємного запаху на території Херсонської міської ради

      У зв’язку з чисельними скаргами мешканців м. Херсон на нестерпний сморід, що накриває місто протягом останніх днів, сьогодні 08 серпня 2018 року під керівництвом голови Херсонської обласної державної адміністрації, Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації разом з Державною екологічною інспекцією у Херсонській області з метою виявлення джерела неприємного запаху та враховуючі причини виникнення неприємного запаху у місті  минулої осені, було здійснено обстеження прилеглих до міста територій, а саме земель Степанівської та Зеленівської сільських рад Херсонської міської ради.

      В ході обстеження було виявлено місце розміщення великої кількості куриного посліду в необробленому стані на землях сільськогосподарського призначення на відкритому ґрунті. Вважаємо що саме це є причиною такого нестерпного смороду у місті. На жаль, невідомо скільки таких місць розміщення ще знаходиться на прилеглій до міста території.

    08 серпня 2018 року