Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

Головна

Керівництво

Дипломная работа Харьков

НПП "Нижньодніпровський"

Структура Департаменту

Штатний розпис Департаменту

Положення про Департамент

Історична довідка

Розпорядок роботи установи

Накази Департаменту

Вакансії Департаменту

Звернення громадян

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Заповідна справа та екомережа

Поводження з відходами

Стан довкілля

Стратегія розвитку 2020

Про очищення влади

Законодавство

Протидія корупції  

Календар новин
<< Mar 2016 >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Дата: 16-03-2016

Про порядок включення територій та об'єктів до переліків територій та об'єктів екологічної мережі
детальніше>>>

Дата: 16-03-2016

Година Землі - 2016! ВИМКНИ світло 19 березня о 20:30!
детальніше>>>

 
 

Новини

Громадськість Херсонщини проти кулуарного призначення в.о. директора НПП «Нижньодніпровський»


     15 січня 2016 року в Херсонській обласній державній адміністрації під головуванням директора Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Юрія Попутька відбулася робоча зустріч, на якій обговорювалося питання доцільності та прозорості призначення на посаду в.о. директора національного природного парку «Нижньодніпровський» Яковлєва І.О.
      На засіданні був присутній народний депутат України Андрій Гордєєв, науковці Херсонського державного університету, Херсонського гідрометеорологічного технікуму, наукові співробітники національних природних парків «Олешківські піски», «Джарилгацький», представники Громадської ради при обласній державній адміністрації, фахівці Державної екологічної інспекції у Херсонській області, журналісти прес-служби обласної державної адміністрації, НТКУ філії «Скіфія», «ПІК», радіо «Таврія», газет «Гривня», Вгору», «Херсонська правда», а також громадські діячі і приватні підприємці.
      24 листопада 2015 року Президент України підписав Указ № 657/2015 «Про створення національного природного парку «Нижньодніпровський», а 25 грудня 2015 року в.о. Міністра екології та природних ресурсів України Курикін С.І. призначив Яковлєва І.О. на посаду в.о. директора НПП «Нижньодніпровський».
      Для вирішення питання створення долучалися громадські екологічні організації, серед яких Херсонська обласна організація «Всеукраїнська екологічна ліга», Міжнародна благодійна організація «Екологія-Право-Людина», ГО «Екологічна безпека Херсонщини», та народні депутати України – Андрій Гордєєв, Остап Єднак, Дмитро Андрієвський. Протягом кількох років обласною державною адміністрацією проводилася широкомасштабна роз’яснювальна робота з громадськістю щодо умов ведення господарської діяльності на території національних природних парків і про вигоди для місцевих громад від створення цього об'єкта.
       «Національний природний парк – це один з ключових та найцінніших природних об’єктів Херсонської області, у процесі створення якого громадськість відіграла величезну роль», – підкреслив Юрій Попутько. «Проте, коли йдеться мова про призначення на посаду директора парку думку Херсонців та громади чомусь не враховують».
        Андрій Гордєєв наголосив, що призначення людини на посаду директора національного природного парку «Нижньодніпровський» є не тільки не прозорим, але і не законним.
        Усі присутні на засіданні одноголосно вирішили, що обрання кандидата на зайняття даної посади має проводитися шляхом відкритого конкурсу, участь у якому можуть брати усі бажаючі.
       За результатами наради було прийнято рішення звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Прем'єр-Міністра України, Міністерства екології та природних ресурсів України стосовно негайного скасування наказу «Про призначення Яковлєва І.О.» та недопущення без конкурсного призначення керівництва національного природного парку «Нижньодніпровський».
У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове
Обговорити на форумі
18-01-2016