Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

Головна

Керівництво

Дипломная работа Харьков

НПП "Нижньодніпровський"

Структура Департаменту

Штатний розпис Департаменту

Положення про Департамент

Історична довідка

Розпорядок роботи установи

Накази Департаменту

Вакансії Департаменту

Звернення громадян

Доступ до публічної інформації

Адміністративні послуги

Заповідна справа та екомережа

Поводження з відходами

Стан довкілля

Стратегія розвитку 2020

Про очищення влади

Законодавство

Протидія корупції  

Календар новин
Dec 2016 >>
Mo Tu We Th Fr Sa Su
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Дата: 16-11-2016

БЕЗКОНТРОЛЬНЕ КОСІННЯ ВАЖЛИВОГО КОМПОНЕНТУ ЕКОСИСТЕМИ – ОЧЕРЕТУ ДНІПРОВСЬКОГО!!!!!!!
детальніше>>>

Дата: 15-11-2016

Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»
детальніше>>>

 
 

Останні новини

БЕЗКОНТРОЛЬНЕ КОСІННЯ ВАЖЛИВОГО КОМПОНЕНТУ ЕКОСИСТЕМИ – ОЧЕРЕТУ ДНІПРОВСЬКОГО!!!!!!!

 Департамент занепокоєний нанесенням шкоди природним комплексам та об’єктам, що охороняються законом, внаслідок самовільного провадження господарської діяльності, зокрема заготівлі (викошуванню) очерету. Шкода наноситься, як від безпосереднього косіння очерету, зокрема недотримання науково обґрунтованої технології заготівлі очерету так і від випалювання залишків очерту. 
 Нормами статті 10 Закону України «Про рослинний світ» збирання очерету віднесено до переліку видів спеціального використання природних рослинних ресурсів. 
 Спеціальне використання природних рослинних ресурсів місцевого значення здійснюється за дозволом та є платним. 
 

16 листопада 2016 року
 

Стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел»

  20 жовтня 2016 року за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України стартував щорічний Всеукраїнський конкурс «До чистих джерел». 
  До участі запрошені всі не байдужі, а конкурс має на меті розширення в суспільстві практичної природоохоронної діяльності, спрямованої на охорону і поліпшення стану джерел, річок та водойм України, раціональне використання водних ресурсів, підвищення екологічної і правової обізнаності громадян щодо охорони водних ресурсів шляхом залучення широких верств населення до практичної природоохоронної роботи, розвитку громадянських екологічних ініціатив.15 листопада 2016 року
 

31 жовтня - Міжнародний День Чорного моря

Внаслідок жорстокої експлуатації та забруднення в кінці XX століття, Чорному морю було завдано значної шкоди. Щоб запобігти екологічної катастрофи, Причерноморські країни підписали Конвенцію. 

«Конвенція по захисту Чорного моря від забруднення» була підписана в Бухаресті 21 квітня 1992 року всіма представниками Причорноморських держав. 

У «Бухарестській Конвенції» викладені дії сторін, спрямовані на охорону морського середовища Чорного моря. Для подальшого розвитку Конвенції в квітні 1993 року в Одесі всі міністри охорони навколишнього природного середовища Причорноморських країн підписали «Міністерську декларацію по захисту Чорного моря».

31 жовтня 2016 року
 

Міжнародний виставковий центр запрошує

 ТОВ “Міжнародний виставковий центр” (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 8 по 10 листопада 2016 року за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держенергоефективності, Держводагентства: 
 XIV Міжнародний водний форум “AQUA UKRAINE-2016” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку) 
 IX Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2016” (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії)

26 жовтня 2016 року
 

Держслужбовці Херсонської області беруть участь у семінарі на тему «Добре Урядування» у Німеччині

За дорученням Міністра закордонних справ Німеччини Європейська Академія Берліну проводить цього року ряд семінарів для українських службовців органів державної влади та місцевого самоврядування на тему «Добре Урядування». 

«Академія доброго урядування та підвищення компетентності в Європі» AGREE має за мету сприяти обміну новітнім досвідом та підтримувати Україну в трансформаційних процесах. У рамках даних семінарів Європейська Академія Берліну організувала з 16 жовтня по 19 листопада 2016 року в Берліні міжнародний семінар для держслужбовців з України. 
Після попереднього розгляду кандидатів для участі було запрошено ряд українських держслужбовців. 

На сьогодні навчання у рамках семінару згідно з програмою вже проходять 12 держслужбовців з України, та зокрема 4 з Херсонської області, серед яких – директор Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації Попутько Юрій Анатолійович

18 жовтня 2016 року
 

О. СЕМЕРАК:«УХВАЛЕННЯ ЗАКОНОПРОЕКТУ ПРО ПРИРОДНО-ЗАПОВІДНИЙ ФОНД ДОЗВОЛИТЬ ЗНЯТИ СОЦІАЛЬНУ НАПРУГУ»

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак вважає, що прийняття в першому читанні законопроекту «Про природно-заповідний фонд України» дасть можливість врегулювати втрачене управління у сфері заповідної справи на місцевому рівні. Про це він заявив в сесійній залі парламенту, в якому сьогодні оголошено День довкілля. 

«За результатами адміністративної реформи територіальні органи Мінприроди були ліквідовані, а їхні повноваження передано місцевим адміністраціям. Проте повноваження щодо реалізація державної політики у сфері заповідної справи було врегульовано не повністю. Тепер ми отримуємо гарний шанс вже в найближчому майбутньому ухвалити закон, який дасть нам можливість мати конкретних відповідальних за заповідники на місцях», - зазначив Міністр. 

Остап Семерак також підкреслив, що сьогодні управління природно-заповідним фондом здійснюється недостатньо, що негативно впливає на розвиток територій та створює соціальну напругу серед місцевого населення. «Зауваження, які лунали сьогодні в парламенті від фракцій, заслуговують на увагу. Сподіваюся, що документ буде швидко допрацьовано та ухвалено. Зволікання з його прийняттям створює законодавчі прогалини і, відповідно, підґрунтя для зловживання на місцях»,- наголосив Міністр екології та природних ресурсів. 

Нагадаємо, що 04 жовтня 2016 року в Верховній Раді України було оголошено День довкілля. На розгляд народних депутатів було винесено 11 екологічних законопроектів, 3 з яких урядових.

05 жовтня 2016 року
 

ОСТАП СЕМЕРАК: «МІНПРИРОДИ ВИКОНАЛО ОБІЦЯНКУ ДОБИТИСЯ ВПРОВАДЖЕННЯ ОЦІНКИ ВПЛИВУ НА ДОВКІЛЛЯ»

Верховна Рада у другому читанні та в цілому підтримала законопроект «Про оцінку впливу на довкілля». За відповідний законопроект № 2009а-д проголосувало 259 народних депутатів. 

За словами Міністра екології та природних ресурсів Остапа Семерака, ухвалення цього законопроекту забезпечить виконання взятих зобов’язань по чотирьох важливих міжнародних Угодах. Зокрема, зобов’язання щодо екологічного сектора Угоди про Асоціацію з ЄС і вимоги Оргуської конвенції, Угоди про заснування Енергетичного Співтовариства та конвенції Еспо. 

«Системні реформи у сфері охорони довкілля мають починатися із впровадження оцінки впливу на довкілля. Проведення такої оцінки давно стало світовим трендом, який ми повинні запровадити в нашій країні. Нарешті збереження та захист природного навколишнього середовища стають стратегічною нормою української політики», - прокоментував Остап Семерак.

05 жовтня 2016 року
 

ОСТАП СЕМЕРАК: «ВІДТЕПЕР БУДЬ-ЯКИЙ БІЗНЕС СПОЧАТКУ ПЕРЕВІРЯТИМЕТЬСЯ НА ЕКОЛОГІЧНІСТЬ»

Верховна Рада 04 жовтня 2016 року проголосувала за законопроект №3259 «Про стратегічну екологічну оцінку», передбачений Угодою про асоціацію України з ЄС. 

Мова йде про імплементацію положень Директиви 2001/42/ЄС Європейського Парламенту та Ради від 27 червня 2001 року про оцінку наслідків окремих планів та програм для довкілля. 

Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак привітав парламент з цим історичним голосуванням, адже ряд європейських країн підписали цей Протокол під час Міністерської конференції «Довкілля для Європи», яка ще у 2003 році відбувалася у Києві. 

«Україна згідно Угоди про асоціацію мала ухвалити законопроект ще у 2015 році. У липні 2016 року відбулося ухвалення у першому читанні і ось сьогодні депутати підтвердили вибір України на користь «зеленої» економіки. Це означає, що відбудова держави має відбуватися виключно на засадах сталого чи екологічно-збалансованого розвитку. Хотів би подякувати народним депутатам та Комітету ВР за структурну роботу , яка дозволила вийти на ухвалення двох важливих євроінтеграційних законопроектів», - пояснив він.

05 жовтня 2016 року