Гаряча лінія Мінприроди: +38(044) 206 33 02 , Гаряча лінія Департаменту тел. ( - 0552- ) 26-31-95
 
Люби природу не як символ Душі своєї,
Люби природу не для себе,
Люби для неї.
(М. Рильський)
       

Законодавство

 

Стан довкілля

   

Корисні посилання

   

Останні новини

"Чистий четвер"

04 липня 2013 року працівники Департаменту прийняли участь у проведенні «чистого четверга».
 

22 червня в Україні - День скорботи і пам'яті жертв війни

22 червня в Україні - День скорботи і пам'яті жертв війни. В цей день 1941 року нацистська Німеччина напала на Радянський Союз, зі світанку почавши масоване бомбардування по багатьом містам країни.

 

СТАРТУВАВ II ТУР ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ»

 Всеукраїнський конкурс «Кращий державний службовець» - це можливість презентувати себе як кваліфікованого, ерудованого та перспективного працівника. 

 

Всесвітній день боротьби з опустелюванням

17 червня – відзначається людством як Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами. Щоб привернути увагу громадськості до цієї проблеми, державам пропонувалося присвячувати Всесвітній день підвищенню інформованості про необхідність міжнародної співпраці в боротьбі з опустелюванням та про хід втілення Конвенції.

 

ІІІ-й Міжнародний туристичний форум.

16 травня 2013 р. - 17 травня 2013 р в м Скадовськ, Херсонської області відбудеться ІІІ-й Міжнародний туристичний форум «Херсонщина – відпочинок, лікування, подорожі в екологічних умовах Таврії»

 

З Днем Перемоги!

Шановні захисники Вітчизни! Дорогі друзі!

Прийміть сердечні поздоровлення до свята Дня захисника Вітчизни від імені колектива Держуправління та від мене особисто. У день річниці славної Перемоги бажаю вам міцного здоров’я, щастя і благополуччя, любові і шани, ясного неба та віри у славне майбутнє вашого міста і рідної нашої України! Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир, спокій та добро! Зі святом вас!

З повагою начальник Держуправління                    П.Попович

 

10-й ювілейний Міжнародний Екологічний форум «Довкілля для України»

23-25 квітня 2013 року у м. Києві начальник Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Херсонській області П.Попович взяв участь в 10-му ювілейному Міжнародному Екологічному форумі «Довкілля для України». Організаторами форуму виступили Міністерство екології та природних ресурсів України, Всеукраїнська екологічна ліга, Український центр міжнародних виставок, конференцій та форумів.

 

Мітинг

26 квітня 2013 року представники Держуправління взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди 27-ї річниці з дня аварії на Чорнобильській АЕС біля пам’ятного знаку на честь жертв Чорнобильської катастрофи у парку ім. Ленінського комсомолу.