Гаряча лінія: Міністерства екології та природних ресурсів України:+38(044) 206 33 02; Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА:+38(050) 514 67 00
 

 
 
 

Календар новин

<< Aug 2018 >>
MoTuWeThFrSaSu
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Дата: 28-08-2018

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність
детальніше>>>

Дата: 28-08-2018

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність
детальніше>>>

 
   

Новини

Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність

  Оприлюднення повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

  Керуючись частиною п’ятою статті 5 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації оприлюднює Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариства з обмеженою відповідальністю «АТЛАС КЕПІТАЛ ЕНЕРДЖИ» від 07 серпня 2018 року №: 2018871414/3424.

  Метою планованої діяльності є будівництво та експлуатація повітряної лінії електропередачі 150 кіловольт, що забезпечує передачу генерованої електроенергії сонячної електростанції.

  Інформуємо, що згідно пункту сьомого вищевказаної статті Закону громадськість протягом 20 робочих днів, з дня оприлюднення зазначеного повідомлення, може надати Департаменту екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації зауваження і пропозиції до планованої діяльності, обсягу досліджень та рівня деталізації інформації, що підлягає включенню до звіту з оцінки впливу на довкілля.

  Зауваження і пропозиції просимо надсилати на адресу: пров. Козацький, 10, м. Херсон, 73000, Департамент екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації, або на електронну адресу: dp-ekology@khoda.gov.ua.

У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове

08-08-2018

Інформація щодо причин неприємного запаху на території Херсонської міської ради

  У зв’язку з чисельними скаргами мешканців м. Херсон на нестерпний сморід, що накриває місто протягом останніх днів, сьогодні 08 серпня 2018 року під керівництвом голови Херсонської обласної державної адміністрації, Департаментом екології та природних ресурсів Херсонської обласної державної адміністрації разом з Державною екологічною інспекцією у Херсонській області з метою виявлення джерела неприємного запаху та враховуючі причини виникнення неприємного запаху у місті  минулої осені, було здійснено обстеження прилеглих до міста територій, а саме земель Степанівської та Зеленівської сільських рад Херсонської міської ради.

  В ході обстеження було виявлено місце розміщення великої кількості куриного посліду в необробленому стані на землях сільськогосподарського призначення на відкритому ґрунті. Вважаємо що саме це є причиною такого нестерпного смороду у місті. На жаль, невідомо скільки таких місць розміщення ще знаходиться на прилеглій до міста території.

  Одночасно з цим було зафіксовано сам факт розміщення посліду та затримано машину разом з водієм, що здійснив незаконне розміщення цих побічних продуктів тваринного походження. За словами водія, він виконував виробниче завдання від керівництва птахогосподарчого підприємства ПАТ «Агрохолдінг Авангард» , що знаходиться в с. Східне Білозерського району. На місці працює поліція.

У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове

08-08-2018

Еколого-просвітницька акція «Міжнародна ніч кажанів»

 Інформуємо, що відповідно до повідомлення Секретаріату Угоди про збереження європейських популяцій кажанів (EUROBATS) у кінці серпня 2018 р. у багатьох країнах Європи планується проведення еколого-просвітницької акції «Міжнародна ніч кажанів» (EuropeanBatNight), яка організується щорічно.

  Метою заходу є привернення уваги громадськості до необхідності збереження рукокрилих. До Червоної книги України внесено 26 видів кажанів, вони також охороняються відповідними міжнародними договорами, стороною яких є Україна.

  На підтримку заходу пропонуються безкоштовні матеріали у вигляді постерів формату А2 та А3, які можна замовити у Секретаріаті EUROBATS, скориставшись онлайновою формою замовлення, яка розташована за посиланням: «Міжнародна ніч кажанів».

Секретаріат просить не вказувати у якості адреси поштові скриньки, на які він не матиме можливості надсилати поштові відправлення.

  З урахуванням важливості збереження видів, занесених до Червоної книги України, рекомендуємо опрацювати питання організації відповідних заходів та, у разі потреби, замовити матеріали, що пропонуються, у Секретаріаті EUROBATS.
У разі використання інформаційного матеріалу посилання на офіційний сайт Департаменту, обов'язкове

08-08-2018